Pięściarz zdyskwalifikowany za pocałowanie dziennikarki

Bokser wagi ciężkiej Kubrat Pulew pocałował po walce Jenny Ravalo (fot. TT/Kubrat Pulev/YT/ESPN)

Pięściarz Kubrat Pulew, który pocałował dziennikarkę na wizji, poniesie konsekwencje swojej wylewności. Bułgar został zawieszony, ukarany grzywną i będzie musiał wziąć udział w kursie zapobiegania molestowaniu seksualnemu.

Zaloty boksera. Po wywiadzie wpił się w usta dziennikarki. Na tym nie koniec...

Amerykańskie media żyją wydarzeniem sprzed tygodnia. Chodzi o bułgarskiego boksera Kubrata Pulewa. Jednak nie sportowe emocje towarzyszą prasowym...

zobacz więcej

W marcu po zwycięskiej walce z Bogdanem Dinu w Kalifornii Pulew udzielił wywiadu dziennikarce telewizyjnej Jenny Ravalo. Niespodziewanie położył jej dłoń na twarzy i namiętnie pocałował. Zdezorientowana kobieta nie wiedziała, jak ma zareagować na te zaloty.

Po incydencie zdecydowała się wynająć prawniczkę. Adwokat Gloria Allred poinformowała, że jej klientka po całym zdarzeniu była zaszokowana i zdenerwowana. Ravalo przekonywała również, że po pocałunku, gdy podeszła do stolika, żeby spakować swoje rzeczy, pięściarz złapał ją za pośladki.

Pulew bronił się, że dziennikarka po walce wzięła udział w imprezie z jego ekipą. – Mam zdjęcia i filmy, które mogę pokazać. Widać na nich, jak siedzi z nami w hotelowym lobby do godz. 5 rano i pije. Nie mówię o tym, co robiła w toaletach – atakował.

Sprawą zajęła się Komisja Sportowa Stanu Kalifornia. Bułgar, którego partnerką jest znana bułgarska piosenkarka Andrea, został zdyskwalifikowany do lipca i musi zapłacić 2,5 tys. dolarów grzywny. Wysłano go również na kurs zapobiegania molestowaniu seksualnemu.
źródło:
Zobacz więcej