RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Europejski Kongres Gospodarczy. „Sport – biznes i sukces”

Środa jest ostatnim dniem, rozpoczętego w poniedziałek, XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Wzorem lat ubiegłych na kongresie padł frekwencyjny rekord. Zarejestrowano około 12 tys. gości. W środę w ramach sesji „Sport – biznes i sukces” o pozyskiwaniu inwestora i sporcie jako inwestycji rozmawiają m.in. prezes Sport Management Polska Grzegorz Kita, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jan Widera oraz wiceprezesem Zarządu Grupy LOTOS Jarosław Wittstock.

Europejski Kongres Gospodarczy. „Przemysł w Europie”

W Katowicach rozpoczął się w poniedziałek XI Europejski Kongres Gospodarczy. Wzorem lat ubiegłych na kongresie padł frekwencyjny rekord,...

zobacz więcej

XI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Europie Środkowej. Kongres odbywa się w dniach 13-15 maja. W jego trakcie ludzie biznesu, prezesi najważniejszych i największych spółek sektora oraz eksperci rozmawiają m.in. o polityce klimatycznej, o górnictwie i globalnym biznesie.

W ciągu kongresu odbędzie się około 150 sesji tematycznych z udziałem około tysiąca prelegentów.

W tegorocznej edycji EKG bierze udział 12 tys. gości.

W środę o godz. 11.30 rozpoczął się panel Grupy Lotos: „Sport – biznes i sukces”. O pozyskiwaniu inwestora, sporcie jako inwestycji i skutecznej komercjalizacji rozmawiają m.in. prezes Sport Management Polska Grzegorz Kita, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jan Widera oraz wiceprezesem Zarządu Grupy LOTOS Jarosław Wittstock.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej