Pościg za pijaną 12-latką. Ukradła auto dziadkowi [WIDEO]

Dziewczynka ukradła auto dziadkowi gdy ten spał (fot. YT/KRQE)

Policjanci z amerykańskiego stanu Nowy Meksyk ruszyli w pościg za autem, którego kierowca nie zatrzymał się na ich żądanie. Ucieczka zakończyła się na znaku drogowym. Okazało się, że za kierownicą siedziała pijana 12-latka.

Miał 2,6 promila i dalej pił, siedząc za kierownicą

58-letni pijany kierowca jechał i dalej pił za kierownicą. Jego styl jazdy wężykiem przykuł uwagę policjanta, który po służbie wracał do domu....

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w mieście Alamogordo. Uciekające auto dwukrotnie niemal zderzyło się z radiowozami. Pościg zakończył się, gdy kierowca uderzył w znak ograniczenia prędkości.

Policjanci podeszli do samochodu i kazali wszystkim wysiąść z uniesionymi rękami. Ku ich zdziwieniu auto opuściły cztery dziewczynki w wieku od 12 do 13 lat. Okazało się, że dziewczynka, która kierowała, ukradła pojazd dziadkowi, gdy ten usnął.

Wewnątrz auta znaleziono butelkę po wódce oraz zgniecione puszki po drinkach. Wszystkie dziewczynki odpowiedzą za picie alkoholu przed osiągnięciem pełnoletniości, zaś 12-latka, która kierowała autem, usłyszała również zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu i ucieczkę przed policją.źródło:
Zobacz więcej