Reprezentant Polski zaatakowany przez kibiców [WIDEO]

Drużyna Kamila Glika może spaść z Ligue 1 (fot. FB/AS Monaco)

Po porażce z Nîmes Olympique drużyna AS Monaco wciąż nie jest pewna utrzymania we francuskiej ekstraklasie. Po meczu wściekli kibice zespołu z księstwa rzucili kubkiem w stronę reprezentanta Polski Kamila Glika, którym ten o mało nie został trafiony w głowę.

Łukasz Fabiański piłkarzem sezonu w West Hamie United

Bramkarz reprezentacji Polski Łukasz Fabiański został wybrany piłkarzem roku w West Hamie United, z którym związał się przed tym sezonem. Polaka...

zobacz więcej

Na dwie kolejki przed końcem sezonu zespół Glika zajmuje 17. miejsce w tabeli, ostatnie pozwalające na utrzymanie w Ligue 1 i tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedza Caen. AS Monaco do końca będzie musiał walczyć o uniknięcie degradacji.

Sytuację skomplikowała ostatnia porażka z Nîmes Olympique. Po meczu piłkarze prowadzeni przez trenera Leonardo Jardima podeszli do swoich kibiców, ci zaczęli im grozić. W kierunku Glika poleciał kubek z napojem, który prawie trafił polskiego obrońcę.

Glik zachował spokój, choć – co widać na nagraniu – nie przyszło mu łatwo. Całe zdarzenie zakończyła interwencja ochroniarza, który poprosił zawodników, aby wrócili do szatni.

źródło:
Zobacz więcej