Nieodpowiedzialny kierowca na polskiej autostradzie. „Mógł spowodować wypadek” [WIDEO]

Na 436 kilometrze autostrady A2 doszło do niebezpiecznej sytuacji, którą spowodował kierowca samochodu Porsche Panamera. „Kierowca Panamery wyprzedza Opla i zajeżdża mu drogę przy czym gwałtownie hamuje”. Informacje i wideo ze zdarzenia otrzymaliśmy od naszego czytelnika na platformę Twoje Info.

Kłęby czarnego dymu nad Szczecinem. Pożar hali budowlanej

Pożar hali z materiałami budowlanymi w Szczecinie. Na miejscu pracuje sześć jednostek straży pożarnej. Nikt nie został ranny. Informację o...

zobacz więcej

– Kierowca Porsche jedzie bardzo szybko lewym pasem i dogania Opla, który wyprzedza TIR-a. Opel po wyprzedzeniu TIR-a, zjeżdża na prawy pas autostrady. Kierowca Panamery wyprzedza Opla i zajeżdża mu drogę przy czym gwałtownie hamuje. Zarówno opel jak i TIR są zmuszeni do gwałtownego hamowania co stwarza niebezpieczną sytuację na autostradzie – napisał nasz czytelnik.

– Tylko dzięki szybkiej reakcji kierowcy Opla i TIR-a nie doszło do wypadku. Jak długo będziemy tolerować chamstwo na drogach? Czy jeżeli ktoś jeździ dobrym samochodem to może robić co chce i być bezkarnym – dodał.

źródło:
Zobacz więcej