Zmarł gwiazdor „Power Rangers”. Miał zaledwie 38 lat

Pua Magasiva został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu (fot. YT/Legendary Power Rangers/TT/BreakingNAgency)

W wieku 38 lat zmarł nowozelandzki aktor Pua Magasiva. Najbardziej znany był z wcielania się w postać Czerwonego Rangera w serialu „Power Rangers: Ninja Storm”. Nie wiadomo, jaka jest przyczyna jego śmierci.

Nie żyje Peter Mayhew, niezapomniany Chewbacca z „Gwiezdnych Wojen”

Nie żyje Peter Mayhew – amerykański aktor brytyjskiego pochodzenia, znany głównie z roli Chewbaki w „Gwiezdnych Wojnach". Jak poinformowali jego...

zobacz więcej

Magasiva został znaleziony martwy w sobotę rano w swoim mieszkaniu w Wellington, stolicy Nowej Zelandii. Rzeczniczka prasowa lokalnej policji oświadczyła, że na razie nie znaleziono żadnych poszlak sugerujących zaangażowanie osób trzecich w śmierć aktora, choć bezpośrednia przyczyna nie jest na razie znana.

Aktor zdobył międzynarodową sławę dzięki występom w serialu „Power Rangers: Ninja Storm”, jednym z najpopularniejszych przedstawiających przygody nastoletnich wojowników. Składający się z 38 odcinków serial powstał w 2003 roku. Magasiva wcielił się w postać Shane’a Clarke’a, czyli Czerwonego Rangera, lidera grupy.

W Nowej Zelandii był również znany z roli pielęgniarza Vinnie’ego w serialu „Shortland Street”. Prowadził także audycję w radiu Flava, ale został zwolniony po tym jak zatrzymano go za jazdę pod wpływem alkoholu.

Pua Magasiva urodził się na Samoa, ale od dziecka mieszkał w Nowej Zelandii. Pozostawił żonę, którą poślubił rok temu oraz siedmioletnią córkę Jasmine. Jego brat Robbie Magasiva również jest aktorem.


źródło:
Zobacz więcej