Upadek prezydenta. Putin wjechał na czerwony dywan na łyżwach [WIDEO]

Prezydent Putin zagrał w Soczi w składzie drużyny Legendy Hokeja przeciwko reprezentacji Nocnej Ligi Hokejowej (fot. Mikhail Metzel\TASS via Getty Images))

Internet obiegło nagranie, na którym widać, jak prezydent Rosji pozdrawia z hokejowego boiska osoby na trybunach. Wpatrując się w nie Władimir Putin nie zauważył niewielkiego dywanu rozłożonego tuż przy barierkach i przewrócił się podcięty przeszkodą.

Władimir Putin zszedł na samo dno… W batyskafie szukał „korzeni Rosji”

Odpowiedzialność za eskalację napięcia w Donbasie ponoszą władze w Kijowie – oświadczył na Krymie prezydent Rosji Władimir Putin. Następnie w...

zobacz więcej

Władimir Putin w piątek wieczorem w Soczi zagrał w składzie drużyny Legendy Hokeja przeciwko reprezentacji Nocnej Ligi Hokejowej (NHL). Skład prezydenta Rosji jak zwykle wygrał – wynikiem 14:7 – informuje portal belsat.eu.

W sieci można obejrzeć nagranie, na którym zarejestrowano chwile po wygranej. Prezydent postanowił zrobić rundę wokół tafli boiska. Na filmie widać najpierw jak jedzie, machając do osób siedzących na trybunach.

W pewnym momencie dwaj asekurujący go dyskretnie „koledzy” przyspieszają. Zobaczyli dywanik z logo ligi leżący na trasie Putina. Niestety nie słychać, czy odważyli się krzyknąć do rosyjskiego przywódcy. W każdym ich starania zakończyły się niepowodzeniem. Prezydent najechał na przeszkodę i upadł z impetem. Zaskoczony, odtrącił pomoc i szybko sam się podniósł.

Według rosyjskich mediów Putin trafił do bramki przeciwnika 10 krążkami, Kreml poinformował o 9, a NHL tylko o 8.

źródło:
Zobacz więcej