Berkowicz o „płatnych trollach PiS”: Są opłacani przez 500 plus. Internauci: Co za bełkot

Wiceprezes KORWiN Konrad Berkowicz (fot. arch.PAP/Jacek Bednarczyk)

„Tyle mówi się o płatnych trollach wykorzystywanych w kampanii, tymczasem PiS ma ich największą armię” – napisał na Twitterze kandydat Konfederacji Konrad Berkowicz i dodał, że „zwolennicy partii rządzącej broniący jej w internecie są opłacani oficjalnie przez 500+”. „Co za bełkot” – komentują internauci.

„Magazyn śledczy Anity Gargas”: Trolle i agenci wpływu sterują naszymi opiniami

Przenikają do elit politycznych, akademickich, opiniotwórczych, a nawet w kręgi biznesu. Wprowadzają specjalnie spreparowane informacje do opinii...

zobacz więcej

Konrad Berkowicz w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego wystartuje jako jedynka Konfederacji w okręgu małopolsko-świętokrzyskim.

35-latek jest wiceprezesem ugrupowania Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN). „Tyle mówi się o płatnych trollach wykorzystywanych w kampanii, tymczasem PiS ma ich największą armię – zwolennicy partii rządzącej broniący jej w internecie są opłacani oficjalnie – przez 500+ itp” – napisał w sobotę na Twitterze.

Internauci bardzo stanowczo zareagowali na ten wpis.

„Jezus Maria! Chłopie weź przeproś za to. Skasuj i się nie wychylaj, bo siara!” – napisał jeden z użytkowników platformy.

„Dobra robota! Pogarda dla potencjalnego elektoratu. Tak trzymać, 3% macie jak w banku.” – dodał kolejny.

„Wiesz co Konrad? Właśnie zmieniłem zdanie na Twój temat, a było na prawdę dobre...” – nie szczędził krytyki inny użytkownik Twittera.

„Co za bełkot. A traktowałem was na początku poważnie.” – czytamy w następnym komentarzu.

źródło:
Zobacz więcej