RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Oscarowy Freddie Mercury będzie przeciwnikiem Bonda

Daniel Craig po raz piąty wcieli się w rolę Jamesa Bonda (fot. Roy Rochlin/Getty Images for Metro Goldwyn Mayer Pictures)
Daniel Craig po raz piąty wcieli się w rolę Jamesa Bonda (fot. Roy Rochlin/Getty Images for Metro Goldwyn Mayer Pictures)

Media od wielu miesięcy spekulowały, że w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi Rami Malek. Producenci oficjalnie potwierdzili, że zdobywca Oscara faktycznie będzie przeciwnikiem agenta 007.

Craig ponownie z licencją na zabijanie. Zgodził się zagrać Bonda po raz piąty

Koniec z plotkami i niepotwierdzonymi informacjami. Wytwórnia filmowa EON Productions oficjalnie poinformowała, że Daniel Craig po raz piąty wcięli...

zobacz więcej

Rami Malek przebojem podbił Hollywood. Jego rola Freddie’ego Mercury’ego w filmie „Bohemian Rhapsody” przyniosła mu Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową. Aktor może teraz przebierać w ofertach jak w ulęgałkach.

Producent filmów o przygodach Jamesa Bonda potwierdził, że Malek wcieli się w przeciwnika Bonda. W czwartek oficjalnie przedstawiono obsadę filmów i podczas telekonferencji Rami powiedział, że „pan Bond nie będzie miał z nim łatwo”.

W rolę agenta Jej Królewskiej Mości po raz piąty wcieli się Daniel Craig, co długo nie było pewne, gdyż aktor przyznał, że męczy go już ta rola. W filmie o roboczym tytule „James Bond 25” zagrają także m.in. Ralph Fiennes, Ben Whishaw i Rory Kinnear. Dziewczynami Bonda będą natomiast Ana de Armas, Naomi Harris i Lea Seydoux.

Akcja filmu reżyserowanego przez Cary’ego Fukanagę ma się rozgrywać na Jamajce, w Norwegii i Włoszech. Premierę zaplanowano na 20 kwietnia 2020 roku.


źródło:
Zobacz więcej