RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Mistrzyni olimpijska zemdlała podczas wywiadu [WIDEO]

Jaqueline Carvalho na moment straciła przytomność (fot. YT/renzo Mhu)

Dramatyczne chwile podczas meczu brazylijskiej ligi siatkówki. Udzielająca wywiadu legendarna zawodniczka Jaqueline Carvalho zemdlała w trakcie udzielania wywiadu przy linii bocznej.

Dźgnięty nożem dotarł na policję. Zanim zemdlał, wskazał sprawców

Dwóch nożowników grasowało w Brodnicy. Napadli na przypadkowe osoby. Grożąc swoim ofiarom, żądali oddania telefonów i pieniędzy. – 26-latkowi...

zobacz więcej

Carvalho była gościem na meczu drużyn Sesi Sao Paulo i EMS Taubate Funvic. Podczas ożywionej rozmowy z reporterką nagle straciła przytomność. Nie runęła jak długa tylko dzięki temu, że dziennikarka ją podtrzymała.

Zawodniczką natychmiast zajął się Sergio Xavier, lekarz drużyny Sesi, który ją ocucił. Postawił też diagnozę, że 35-latka doznała gwałtownego spadku ciśnienia krwi spowodowanego wysoką temperaturą panującą w hali.

Jaqueline Carvalho jest jedną z najlepszych brazylijskich siatkarek w historii. Wraz z reprezentacją zdobyła złote medale podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 roku i Londynie w 2012 roku. Ma też trzy medale mistrzostw świata. Jej ostatnim klubem był Barueri Volleyball Club. Jest też popularną celebrytką. Jej konto na Instagramie obserwuje niemal 800 tys. osób.
źródło:
Zobacz więcej