RAPORT

Kampania 2020

Zwłoki matki i 10-letniego syna odnalezione w jaskini

O zabójstwo podejrzany jest ojciec rodziny (fot. PAP/EPA/CRISTOBAL GARCIA)

Ciało 39-letniej Niemki i jej 10-letniego syna odnalazła policja w jednej z jaskiń na Teneryfie. Do zwłok doprowadził pięciolatek, który samotnie błąkał się po górach. O zabójstwo podejrzany jest ojciec rodziny; został aresztowany.

Znaleziono zwłoki noworodka, którego urodziła 14-latka

Policja znalazła w Suwałkach zwłoki zakopanego noworodka, którego w poniedziałek urodziła 14-letnia mieszkanka miasta. Prokuratura Rejonowa w...

zobacz więcej

Sprawa wyszła na jaw we wtorek. Pięcioletni chłopiec został znaleziony przez mieszkankę wyspy na jednym z górskich szlaków. Był przerażony, zapłakany i ubrudzony ziemią. Kontakt z malcem był utrudniony ze względu na barierę językową.

Chłopca zabrano na posterunek policji. Tam wyznał, że ojciec zabrał jego, matkę i starszego brata do jaskini i zaczął ich bić. Przestraszony pięciolatek na widok dużej ilości krwi uciekł.

Po kilku godzinach poszukiwań służby z psami tropiącymi dotarły do jaskini, gdzie znaleziono ciało 39-latki i jej syna. Według wstępnych informacji zostali pobici i uduszeni.

Jak informują hiszpańskie media, podejrzanego o zabójstwo 43-letniego Niemca zatrzymano w mieszkaniu. Zachowywał się agresywnie; odmówił składania zeznań.

źródło:
Zobacz więcej