RAPORT

Kampania 2020

Tajemnicza śmierć aktorki. Miała 37 lat

Stefanie Sherk osierociła ośmioletnią córkę (fot. TT/Hollywood Reporter)

Nie żyje Stefanie Sherk, kanadyjska modelka i aktorka. Poinformował o tym jej mąż, również aktor, Damien Birchir. Nie podano, jaka jest przyczyna śmierci 37-latki.

Zmarła Maria Wachowiak. Na dużym ekranie zadebiutowała w „Pożegnaniach” Hasa

W wieku 80 lat zmarła tragicznie aktorka i reżyser teatralna Maria Wachowiak. Artystka scen warszawskich i łódzkich, także Teatru Telewizji, Lidka...

zobacz więcej

„Drodzy przyjaciele. W imieniu rodziny Sherk i Bichir informuję, że 20 kwietnia nasza najdroższa Stefanie Sherk, moja kochana i kochająca żona, odeszła w spokoju. To najsmutniejszy i najtrudniejszy czas w naszym życiu i nie wiemy, jak długo zajmie nam pokonanie tego bólu” – napisał Birchir na Instagramie.

„Będziemy niezmiernie tęsknić za piękną, anielską oraz utalentowaną Stefanie. Pozostanie w naszych sercach na zawsze” – dodał aktor. „Z góry dziękujemy wszystkim za modlitwy i prosimy o wyrozumiałość, byśmy mogli przeżywać czas żałoby w spokoju” – zaapelował.

Urodzona w kanadyjskim Niagara-On-The-Lake Stefanie Sherk była modelką i aktorką. Zagrała m.in. w serialu „The Bridge: Na granicy” oraz w filmach takich jak „Loco Love” czy „Star Power”. W przyszłym roku na ekrany kin ma wejść film „Grudge”, nad którym ostatnio pracowała.

Od 2010 r. spotykała się z Demianem Birchirem. W tym samym roku urodzony w Meksyku aktor wystąpił w filmie „Lepsze życie”. Za rolę otrzymał nominację do Oscara w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy. Para miała córkę Galę, urodzoną w 2011 r.


źródło:
Zobacz więcej