RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Polskie towarzystwo ubezpieczeniowe z nagrodą „Gazety Bankowej”

Polskie towarzystwo ubezpieczeniowe jako jedyne w Polsce miał swój reklamowy start tylko online (fot. Shutterstock/Evgeny Atamanenko)

Najbardziej znany polski ubezpieczyciel działający na rynku direct został uhonorowany nagrodą za polisę „LINK4 MAMA” w konkursie „Gazety Bankowej”. Odpowiadająca za marketing firmy Patrycja Kotecka zaznacza, że nowy produkt jako jedyne ubezpieczenie w Polsce miał swój reklamowy start tylko w internecie, bez wspomagania kampanią telewizyjną.

ZUS: 46 tys. zgłoszeń od przedsiębiorców w sprawie rejestracji małego ZUS

Do poniedziałku do godziny 14.00 już 46 tys. przedsiębiorców złożyło dokumenty zgłoszeniowe dotyczące tzw. małego ZUS – poinformowała w piątek...

zobacz więcej

Dedykowane dla mam i dzieci ubezpieczenie trafia w oczekiwania rynku. Polisa tego polskiego towarzystwa ubezpieczeniowego umożliwia elastyczne skonfigurowanie przez internet i w rozmowie z konsultantem optymalnej ochrony dla mamy i dziecka czy dzieci.

Zawiera m.in. ubezpieczenie zdrowia mamy i „Zdrowie Urwisa” – NNW dziecka, szybką pomoc dla niego na okoliczność niespodziewanych zdarzeń, a dla mamy – pomoc prawnika.

Zdaniem Patrycji Koteckiej, zarządzającej marketingiem w LINK4, o sukcesie polisy świadczą „liczne podziękowania od mam, które zaznaczały, że wreszcie dostały produkt ubezpieczeniowy, o jakim marzyły”.

Mottem produktu jest „nie bój się bać”, a ambasadorką kampanii – Paulina Krupińska.

źródło:
Zobacz więcej