A4 zablokowana po trzech wypadkach. Są ofiary śmiertelne

W wypadku zginęły dwie osoby (fot. arch. PAP/Tytus Żmijewski)

Po serii wypadków, do których doszło w środę rano na dolnośląskim odcinku autostrady A4, jezdnia zablokowana jest na trzech odcinkach. W wypadkach zginęły dwie osoby.

Karambol pod Szczytnem. Jest wielu rannych, w tym dzieci

Na drodze krajowej nr 53 między Olsztynem a Szczytnem w woj. warmińsko-mazurskim zderzyły się trzy auta, którymi podróżowało 10 osób. Jedna z nich...

zobacz więcej

Jak przekazał dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, do wypadku z udziałem trzech samochodów ciężarowych doszło między węzłami Budziszów a Wądroże Wielkie. W wypadku śmierć poniosła jedna osoba. Jezdnia w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja kieruje samochody na objazd na węźle Budziszów.

Wcześniej do wypadku na A4 doszło także po godz. 6 między węzłami Chojnów i Lubiatów w kierunku Wrocławia. Zderzyły się tam samochód ciężarowy z busem. Jedna osoba została ranna. Jezdnia jest zablokowana.

Nadal zablokowana jest także autostrada A4 w kierunku Zgorzelca, między węzłami Wądroże Wielkie i Mikołajowice. Po godz. 5 zderzyły się tam trzy samochody. W wypadku zginęła jedna osoba. Ruchem kieruje policja.

źródło:

Zobacz więcej