Prezydent opublikował nietypowe nagranie. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Prezydent Andrzej Duda na stoku (fot. Instagram)

Wiosna w pełnym rozkwicie, ale niektórzy nie mogą zapomnieć o zimie. Prezydent Andrzej Duda opublikował w poniedziałek na Instagramie film, którym żegna sezon narciarski 2018/19. „Pozostają wspomnienia w oczekiwaniu na kolejną szansę na szusy” – napisał.

Charytatywny maraton z prezydentem. „Nie powinniśmy rezygnować ze świadczenia dobra”

Jak co roku, prezydent Andrzej Duda gości w Zakopanem, gdzie na Polanie Szymoszkowej bierze udział w 12-godzinnym maratonie narciarskim. Podczas...

zobacz więcej

Na nagraniu widać, jak prezydent w narciarskim rynsztunku sunie slalomem po ośnieżonym stoku. Na uznanie zasługuje wysportowana sylwetka i styl zjazdu.

„Sezon narciarski 2018/19 dla mnie już zamknięty. Wszystkim Narciarzom, z którymi miałem sympatyczne spotkania na stokach, dziękuję za miłe chwile i serdecznie pozdrawiam” – napisał Andrzej Duda.

„Pozostają wspomnienia w oczekiwaniu na kolejną szansę na szusy. I filmik z jedynego (w ostatnich latach) treningu slalomu” – dodał.

Formę głowy państwa docenili internauci. „Brawo panie prezydencie”, „Wow, gratulacje”, „Jaki kozak”, „Świetnie Pan jeździ, Panie Andrzeju!” – czytamy w komentarzach pod wpisem prezydenta.

Sezon narciarski 2018/19 dla mnie już zamknięty. Wszystkim Narciarzom, z którymi miałem sympatyczne spotkania na stokach, dziękuję za miłe chwile i serdecznie pozdrawiam. Pozostają wspomnienia w oczekiwaniu na kolejną szansę na szusy. I filmik z jedynego (w ostatnich latach) treningu slalomu. #narty #sezonnarciarskizaliczony #ski #wisła #cieńków #kasprowywierch #szczyrk #zakopane #czantoria #zlotygron #istebna

2,521 Likes, 44 Comments - @andrzejduda on Instagram: "Sezon narciarski 2018/19 dla mnie już zamknięty. Wszystkim Narciarzom, z którymi miałem sympatyczne..."źródło:
Zobacz więcej