Amerykański polityk poparł Tarczyńskiego. „Możemy sprawić, że Europa będzie wspaniała”

„Kiedy Tarczyński będzie w Parlamencie Europejskim, będziemy mogli pracować razem” (fot. Twitter/4.TARCZYŃSKI Dominik)

Kandydat PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego Dominik Tarczyński zamieścił na Twitterze spot, w którym wystąpił razem z Edem Martinem, prezesem jednej z największych konserwatywnych organizacji w USA. – Możemy ponownie sprawić, że Europa będzie wspaniała – zachęca Martin do głosowania na Tarczyńskiego.

Tarczyński zarzuca hipokryzję Broniarzowi: Nie walczy o poprawę losu nauczycieli

– To tylko hipokryzja Związku Nauczycielstwa Polskiego i przewodniczącego związku (Sławomira Broniarza), który nie reagował, gdy rząd PO-PSL...

zobacz więcej

Ed Martin jest prezesem mającego duże znaczenie w USA forum Phylis Schlafly Eagles. Na zamieszczonym przez Tarczyńskiego nagraniu widzimy jak Martin nawiązuje do napisanej przez siebie w 2016 r. książki o Donaldzie Trumpie, w której przekonywał, że będzie on wielkim prezydentem.

– Trump wygrał, a ja teraz popieram Dominika Tarczyńskiego. Ponieważ my, Amerykanie, potrzebujemy go w Unii Europejskiej. Kiedy tam będzie, będziemy mogli pracować razem. Możemy ponownie sprawić, że Europa będzie wspaniała – mówi Martin, wręczając Tarczyńskiemu czapkę z napisem „Make Europe great again”, stylizowaną na te, które zdobyły popularność w kampanii prezydenckiej Trumpa.

– Sprawmy, by Europa znów była wspaniała. Dziękuję, Ed – odpowiada Tarczyński.

źródło:
Zobacz więcej