RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Legendarny sprawozdawca żegna się z widzami. Benefis Włodzimierza Szaranowicza

„Halo, Włodku!” – to benefis Włodzimierza Szaranowicza, który Telewizja Polska wyemituje w drugim dniu świąt. Niedawno słynny sprawozdawca sportowy poinformował, że – po czterdziestu latach pracy – żegna się z Telewizją Polską. Zapraszamy do oglądania pożegnalnego benefisu w wielkanocny poniedziałek o godz. 17.30 w TVP1 oraz aplikacji mobilnej TVP Sport i na stronie TVPSPORT.PL.

Kuba Błaszczykowski już nie zagra w tym sezonie

Jakub Błaszczykowski już nie zagra w tym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Skrzydłowy Wisły Kraków ma złamany palec stopy.

zobacz więcej

W benefisie udział wezmą komentatorzy sportowi: Dariusz Szpakowski i Marek Rudziński oraz byli i aktualni sportowcy między innymi: Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Sebastian Chmara, Monika Pyrek oraz Tomasz Majewski.

Włodzimierz Szaranowicz od ponad 40 lat związany jest z Telewizją Polską. W latach 2009-2017 sprawował funkcję dyrektora redakcji sportowej Telewizji Polskiej i kanału TVP Sport.

Jako sprawozdawca sportowy przekazywał relacje z wielu dyscyplin między innymi: skoków narciarskich i zawodów lekkoatletycznych. Dziewiętnaście razy był akredytowany na letnie i zimowe igrzyska olimpijskie, od igrzysk w Moskwie w 1980 roku do igrzysk w Pjongczangu w 2018 roku. To plasuje go na pozycji lidera wśród wszystkich polskich dziennikarzy sportowych i w ścisłej czołówce światowej listy.

Włodzimierz Szaranowicz jest laureatem trzech Telekamer i Złotej Telekamery oraz Wiktora i Super Wiktora. Otrzymał również Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.

Emisja benefisu „Halo, Włodku!” – na pożegnanie z mikrofonem, w wielkanocny poniedziałek w TVP 1 o godz . 17.30.

źródło:
Zobacz więcej