RAPORT

Pogarda

Adele rozstaje się z mężem trzy lata po sekretnym ślubie

Adele sprzedała ponad 100 mln płyt na całym świecie (fot. mat. pras.)
Adele sprzedała ponad 100 mln płyt na całym świecie (fot. mat. pras.)

Najnowsze

Popularne

Brytyjska piosenkarka Adele Adkins i jej partner Simon Konecki ogłosili rozstanie po trzech latach małżeństwa. W oświadczeniu zapewnili, że będą wspólnie wychowywali syna.

Adele zawładnęła galą Grammy. „Hello” najlepszą piosenką

Brytyjska piosenkarka Adele triumfowała w niedzielę na 59. gali rozdania nagród Grammy. Jej utwór „Hello” zdobył tytuł najlepszej piosenki i...

zobacz więcej

Para ogłosiła separację we wspólnym oświadczeniu opublikowanym w piątek wieczorem. Zapewnili, że rozstają się w przyjaźni.

„Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie” – wskazano w komunikacie.

30-letnia Adele i 15 lat starszy Simon Konecki byli w związku od siedmiu lat. Trzy lata temu w tajemnicy wzięli ślub. O fakcie piosenkarka poinformowała przypadkiem dopiero odbierając nagrodę podczas gali Grammy w 2017 roku. Podziękowała wówczas „mężowi” za wsparcie.

Media odnotowują, że para ostatni raz była widziana publicznie w styczniu na koncercie Eltona Johna w Los Angeles.Simon Konecki był współzałożycielem firmy sprzedającej wodę butelkową Life Water. Obecnie udziela się charytatywnie – jego organizacja Drop4Drop pomaga dostarczać wodę pitną do Afryki.

Ostatni album, „25”, Adele wydała w 2015 roku. Od początku kariery sprzedała ponad 100 milionów albumów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej