Raport

Epidemia koronawirusa

Adele rozstaje się z mężem trzy lata po sekretnym ślubie

Adele sprzedała ponad 100 mln płyt na całym świecie (fot. mat. pras.)

Brytyjska piosenkarka Adele Adkins i jej partner Simon Konecki ogłosili rozstanie po trzech latach małżeństwa. W oświadczeniu zapewnili, że będą wspólnie wychowywali syna.

Adele zawładnęła galą Grammy. „Hello” najlepszą piosenką

Brytyjska piosenkarka Adele triumfowała w niedzielę na 59. gali rozdania nagród Grammy. Jej utwór „Hello” zdobył tytuł najlepszej piosenki i...

zobacz więcej

Para ogłosiła separację we wspólnym oświadczeniu opublikowanym w piątek wieczorem. Zapewnili, że rozstają się w przyjaźni.

„Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie” – wskazano w komunikacie.

30-letnia Adele i 15 lat starszy Simon Konecki byli w związku od siedmiu lat. Trzy lata temu w tajemnicy wzięli ślub. O fakcie piosenkarka poinformowała przypadkiem dopiero odbierając nagrodę podczas gali Grammy w 2017 roku. Podziękowała wówczas „mężowi” za wsparcie.

Media odnotowują, że para ostatni raz była widziana publicznie w styczniu na koncercie Eltona Johna w Los Angeles.Simon Konecki był współzałożycielem firmy sprzedającej wodę butelkową Life Water. Obecnie udziela się charytatywnie – jego organizacja Drop4Drop pomaga dostarczać wodę pitną do Afryki.

Ostatni album, „25”, Adele wydała w 2015 roku. Od początku kariery sprzedała ponad 100 milionów albumów.

źródło:
Zobacz więcej