RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Bądźmy razem, okazując sobie życzliwość”. Życzenia świąteczne od pary prezydenckiej

Życzenia pogodnych i ciepłych chwil złożyła Polakom z okazji Świąt Wielkanocnych para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda zachęcili do włączania się w akcje charytatywne i pozdrowili Polaków mieszkających za granicą.

Dziś Wielka Sobota. Święcimy pokarmy, odwiedzamy groby Pańskie

Dziś Wielka Sobota, trzeci dzień Triduum Paschalnego. Liturgia Wielkiej Soboty skupia się na poświęceniu ognia, wody chrzcielnej oraz odnowieniu...

zobacz więcej

– Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością – powiedział prezydent w życzeniach świątecznych opublikowanych w internecie.

– Z tej okazji chcemy życzyć Państwu wielu pogodnych i ciepłych chwil. Niech te dni upłyną Państwu w serdecznej atmosferze. Bądźmy w tym wyjątkowym, świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość – dodała Agata Kornhauser-Duda.

Para prezydencka podkreśliła, aby pamiętać o tych, którzy święta spędzają samotnie, i o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. – Włączajmy się w wielkanocne akcje charytatywne. Niech w tych dniach na każdym kroku towarzyszą nam serdeczność i uśmiech – zaapelowali.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda skierowali też „szczególne pozdrowienia do Polaków, którzy mieszkają z dala od Ojczyzny, i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach”. – Wszystkim naszym Rodakom w kraju i za granicą życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego – zakończyła życzenia para prezydencka.

źródło:

Zobacz więcej