Zaginęły dwie nastoletnie siostry. Policja prosi o pomoc

Dziewczynki wyszły z domu, żeby się pobawić (fot. Policja śląska)

Policjanci świętochłowickiej (woj. śląskie) komendy prowadzą poszukiwania 14-letniej Kai Kargol i jej 13-letniej siostry Kingi. Każdy, kto widział zaginione dziewczynki, proszony jest o kontakt z policją.

Zaginęła 17-letnia Anna Jakubiec. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Kętrzyna (woj. warmińsko-mazurskie) prowadzą poszukiwania 17-letniej Anny Jakubiec. Nastolatka ostatni raz widziana była w sobotę 2...

zobacz więcej

– Dziewczynki ostatnio raz widziane były w poniedziałek ok. godz. 17 w dzielnicy Chropaczów. Wyszły z domu, żeby się pobawić – powiedział portalowi tvp.info sierż. Marcel Kosakowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Starsza z sióstr, 14-letnia Kaja, ma 165 cm wzrostu, proste, brązowe włosy za ramiona, brązowe oczy. 14-latka ubrana była w czarne dżinsowe spodnie z przetarciami z przodu, dżinsową, granatową kurtkę i czarne adidasy.

Kinga – 13-latka – jest tęgiej budowy ciała, ma około 170 cm wzrostu, czarne, proste włosy za ramiona, brązowe oczy. Ubrana była w czarne dżinsowe spodnie z przetarciami z przodu i czarne, sportowe buty.

Policja prosi o kontakt każdego, kto ma informacje na temat nastolatek lub w ostatnim czasie je widział. Można dzwonić pod numer telefonu (32) 349 02 55, 997 i 112.

źródło:
Zobacz więcej