Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie. „Oskarżenia destrukcyjnie wpływają na dzieci”

„Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci” – czytamy (fot. arch.PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński_

Były piłkarz reprezentacji Polski Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w związku ze swoim zatrzymaniem przez sopocką prokuraturę. Według śledczych jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Piłkarz opuścił już areszt.

Były piłkarz reprezentacji Polski Jarosław B. zatrzymany

Były piłkarz reprezentacji Polski Jarosław B. został zatrzymany w Sopocie przez prokuraturę. Według śledczych jest podejrzany o popełnienie...

zobacz więcej

„W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia. Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych” – czytamy w oświadczeniu.

„Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji” – podaje piłkarz w oświadczeniu.

Zarzuty dla byłego reprezentanta Polski Jarosława B. W tle naroktyki

Prokuratura postawiła w środę znanemu byłemu piłkarzowi Jarosławowi B. dwa zarzuty udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego. Sportowiec...

zobacz więcej

„Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów – o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych” – czytamy w oświadczeniu.

Jak poinformował Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prokuratura orzekła wobec niego dozór policji i zakaz kontaktu ze świadkami.

źródło:

Zobacz więcej