RAPORT

Kampania 2020

Pijany pasażer usiłował ugryźć policjanta. Grozi mu do trzech lat więzienia

Podczas interwencji 21-latek szarpał i wyzywał policjantów (fot. FB/PKM Jaworzno)

Nietrzeźwy i agresywny pasażer autobusu w Chrzanowie (woj. małopolskie) nie chciał wysiąść z pojazdu, przez co uniemożliwiał podróż innym pasażerom. Policjantom udało się wyprowadzić 21-latka, ale potem podczas opuszczania radiowozu próbował ugryźć jednego z funkcjonariuszy w rękę.

Atak na kierowcę i pasażera autobusu. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawców

Nieznani mężczyźni zaatakowali kierowcę autobusu i pasażera, kiedy ci zwrócili im uwagę, że zanieczyścili pojazd. Zdarzenie, do którego doszło w...

zobacz więcej

Rzecznik prasowy małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń poinformował, że chrzanowscy policjanci zostali skierowani na ul. Zieloną po informacji, że w autobusie nietrzeźwy i agresywny 21-letni pasażer uniemożliwia podróż innym pasażerom.

Podczas interwencji mężczyzna szarpał i wyzywał policjantów, nie reagował na upomnienia, a już podczas opuszczania radiowozu próbował ugryźć jednego z nich w rękę.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zmuszania przemocą funkcjonariusza publicznego do zaniechania czynności służbowej, naruszenia nietykalności cielesnej policjanta i znieważania funkcjonariusza. Grozi za nie do trzech lat pozbawienia wolności.


źródło:

Zobacz więcej