Śmiertelne potrącenie kobiety na torach. Opóźnione lub odwołane pociągi

Okoliczności wypadku nie są znane (fot. arch.PAP/Grzegorz Michałowski, zdjęcie ilustracyjne)

Śmiertelne potrącenie kobiety w pobliżu stacji PKP Sulejówek Miłosna (woj. mazowieckie). Policja i prokuratura badają okoliczności wypadku. W rejonie stacji występują utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Zderzenie ciężarówki i samochodu osobowego na krajowej „12”. Ofiara śmiertelna i ranni

Jedna osoba zginęła, a 3 zostały ranne w czołowym zderzeniu samochodu osobowego i ciężarówki w miejscowości Srock. Droga krajowa nr 12 była...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło ok. godz. 8.

– Około 100 metrów przed peronami stacji PKP Sulejówek Miłosna pociąg jadący z Siedlec do Warszawy Zachodniej potrącił śmiertelnie kobietę. Trwa ustalanie tożsamości ofiary – przekazał portalowi tvp.info Marcin Zagórski, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Mińsku Mazowieckim.

Na miejscu pracuje policja, prokuratura i technik kryminalistyki. Trwa przesłuchiwanie świadków. Okoliczności wypadku nie są znane.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie stacji Sulejówek Miłosna występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2 i KM linii R2. Możliwe są opóźnienia, odwołania lub zmiany trasy. Wprowadzono honorowanie biletów ZTM-KM w pociągach SKM i KM w obu kierunkach na odcinku Sulejówek Miłosna - Warszawa Zachodnia.

źródło:
Zobacz więcej