RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Chłopiec bawił się bronią. Zastrzelił 4-letnią siostrzyczkę

Rodzice Millie Drew Kelly oddali jej organy do przeszczepu (fot. Pexels/GoFundMe)
Rodzice Millie Drew Kelly oddali jej organy do przeszczepu (fot. Pexels/GoFundMe)

Tragiczny wypadek w amerykańskim stanie Georgia. Sześcioletni chłopiec zastrzelił swoją czteroletnią siostrzyczkę bronią znalezioną w aucie matki.

Berbeć postrzelił dwójkę dzieci. Kolejny wypadek z bronią w USA

Dwoje trzylatków zostało rannych, gdy inne dziecko znalazło broń i otworzyło z niej ogień. Amerykańska policja wszczęła śledztwo w sprawie.

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w mieście Dallas. Lokalne media informują, że Millie Drew Kelly i jej brat siedzieli w samochodzie na podjeździe przed domem, mieli jechać na mecz bejsbolowy chłopca. Zawieźć miała ich matka, ale auto nie odpalało i wyszła sprawdzić jaka jest tego przyczyna.

W tym czasie 6-latek znalazł w środkowej konsoli pistolet. Gdy matka znajdowała się poza samochodem, wystrzelił trafiając swoją siostrę w głowę. Dziewczynka szybko została zabrana do szpitala w Atlancie, stolicy stanu, ale lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Biuro szeryfa okręgu Paulding oświadczyło, że w związku ze sprawą nie zostaną przedstawione zarzuty. – To po prostu bardzo smutne zdarzenie – powiedziała sierż. Ashley Henson.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej