Robert Lewandowski pobił się z kolegą z Bayernu Monachium. W ruch poszły pięści

Według niemieckiego dziennika zaczęło się od ostrej wymiany zdań między Polakiem i Francuzem, która zamieniła się w bójkę (fot. REUTERS/Wolfgang Rattay)

Niemiecki dziennik „Bild” poinformował, że polski piłkarz Robert Lewandowski pobił się podczas treningu Bayernu Monachium z Francuzem Kingsleyem Comanem. Obaj piłkarze mieli używać pięści. Zwaśnionych piłkarzy uspokoili koledzy z drużyny.

Lionel Messi kupuje luksusowy hotel na Majorce

Napastnik zespołu hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej Barcelony Argentyńczyk Lionel Messi zdecydował się rozszerzyć ofertę swojej firmy MiM...

zobacz więcej

Według niemieckiego dziennika zaczęło się od ostrej wymiany zdań między Polakiem i Francuzem, która zamieniła się w bójkę. Doszło do wymiany ciosów, również w twarz. Wszystko miało miejsce podczas zamkniętego treningu drużyny.

Zwaśnionych piłkarzy próbowali najpierw rozdzielić obrońcy Niklas Suele (mierzy 194 cm) i Jerome Boateng. Zawodnicy jednak się nie uspokoili. Przerwanie walki wymagało podobno interwencji kilku innych graczy.

Trener Bayernu Niko Kovac początkowo zamierzał wysłać Lewandowskiego i Comana z powrotem do szatni, ale zmienił zdanie i nakazał im kontynuować trening.

Zdarzenie, opisane na stronie internetowej „Bilda”, jest cytowane m.in. przez światowe agencje.

Po 28 kolejkach Bundesligi Bayern jest liderem z dorobkiem 64 punktów. O jeden wyprzedza Borussię Dortmund, którą pokonał w minioną sobotę aż 5:0 (dwa gole Lewandowskiego). W niedzielę Bawarczycy zagrają na wyjeździe z Fortuną Düsseldorf.

źródło:

Zobacz więcej