RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Lionel Messi kupuje luksusowy hotel na Majorce

Znakomity argentyński napastnik od lat inwestuje w branżę hotelową (fot. VCG/VCG/Getty Images)

Napastnik zespołu hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej Barcelony Argentyńczyk Lionel Messi zdecydował się rozszerzyć ofertę swojej firmy MiM Hotels. Kupił kolejny obiekt, tym razem na Majorce.

Diego Maradona ukarany grzywną za poparcie Maduro

Diego Maradona został ukarany grzywną za to, że zwycięstwo meksykańskiego drugoligowca Dorados de Sinaloa, gdzie legendarny argentyński piłkarz...

zobacz więcej

Do istniejącej sieci, składającej się z dwóch luksusowych obiektów w Sitges i Ibizie, zarządzanych przez Majestic Hotel Group, dołączy teraz hotel Fona Mallorca, położony w mieście S'Illot, nad brzegiem morza, w odległości 50 metrów od plaży Sa Coma.

Do dyspozycji gości będzie w nim 98 pokoi, spa, siłownia, dwa baseny, bar i restauracja z kuchnią śródziemnomorską.

Po tegorocznym sezonie letnim Fona Mallorca będzie wyłączony z eksploatacji, zostanie w nim przeprowadzony kapitalny remont. Po jego zakończeniu obiekt zmieni nazwę na Hotel MiM Fona Mallorca.

Hotel Es Vive na Ibizie Messi kupił w marcu 2018 r., koszt pobytu za dobę wynosi od 260 do 600 euro. Są w nim 52 luksusowe pokoje, basen, siłownia, strefa SPA i wiele dodatkowych usług dla VIP-ów. Podobny obiekt w Sitges jest własnością piłkarza od dwóch lat, kosztował 26 mln funtów.

źródło:

Zobacz więcej