RAPORT

Wojna na Ukrainie

Wałęsa tłumaczy się z wypowiedzi o UFO. „Jeśli ktoś odleciał, to wy z waszą głupotą”

Lech Wałęsa stwierdził, że przekaz medialny został zmanipulowany (fot. REUTERS/Matej Leskovsek)
Lech Wałęsa stwierdził, że przekaz medialny został zmanipulowany (fot. REUTERS/Matej Leskovsek)

Lech Wałęsa oświadczył, że przekaz medialny z jego spotkania w ub. tygodniu z mieszkańcami Krosna (Podkarpackie), podczas którego miał mówić m.in. o kosmitach i UFO, został zmanipulowany. Odpowiedzialne za to osoby nazwał m.in. prowokatorami.

Wałęsa przestrzega przed UFO i Putinem. „Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” [WIDEO]

– Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie –...

zobacz więcej

Swoje stanowisko b. prezydent przedstawił na nagraniu wideo umieszczonym na jednym z portali społecznościowych.

– Ludzie z Krosna: biorę was na świadków. Byłem u was w zeszłą niedzielę, przyjęliście mnie wspaniale. Była ponad godzinna rozmowa z wami, było was między 300 a 500 osób, więcej się nie mieściło w tej sali (...) I popatrzcie co moi wrogowie z tego zrobili, co za komentarze. Między wami był jeden prowokator, który ni z gruszki, ni z pietruszki poruszył sprawę „Bolka”. Sala, gdyby nie moje zachowanie, wyniosłaby go razem z futryną, ale ja tak układałem to spotkanie, aby do tego nie doszło, ale wygwizdaliście i wybuczeliście go i nie pozwoliliście mu głupot opowiadać – powiedział Wałęsa.

Dodał: „I zobaczcie co oni z tego zrobili i co wyciągnęli z tego spotkania np. UFO”.

– Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem – podkreślił.

– A jak teraz wielu się wymądrza, jak ktoś mówi „czy Wałęsa odleciał?”. Jeśli ktoś odleciał, to wy z waszą głupotą, w waszym nędznym kłamstwie i oszustwie. Jeden człowiek prowokator dla was jest ważniejszy niż sprawa Polski (...) Ludzie z Krosna odpowiedzcie tym cymbałom, odpowiedzcie tym prowokatorom, którzy nie potrafią korzystać z wolności słowa tylko oszukiwać, brać pieniądze i newsy robić. Obrzydliwe to jest – ocenił Wałęsa.

Wałęsa chce drugiego Nobla, Śmiszek zamyka homofobów, Schetyna marzy o skromnej władzy

W tym tygodniu Lech Wałęsa przekroczył już wszelkie ziemskie pojęcie. Grzegorz Schetyna marzył o skromnej władzy (dla siebie), Katarzyna Lubnauer o...

zobacz więcej

Wystąpienie b. prezydenta w Krośnie zrelacjonował portal internetowy Krosno24.pl, a następnie trafiło ono strony ogólnopolskich portali.

– Na innych galaktykach są (cywilizacje – red.) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej – powiedział w Krośnie Wałęsa i ostrzegł, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici. – Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, „co oni tu wyprawiają?” – mówił Wałęsa.

– Jak zagrozimy destabilizacją (...) Putinem, atomem (...), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie – ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”. Dlatego zdaniem Wałęsy „to też musimy wziąć pod uwagę” i „musimy się porozumieć”, ponieważ „już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza. (...) I dochodziło do tego samego momentu, w którym my teraz jesteśmy i nie potrafili się porozumieć” – mówił Wałęsa. Jak tłumaczył, wtedy pojawiał się ktoś taki jak obecnie Putin i ta cywilizacja upadała. – Wyciągnijmy z tego wnioski – zaapelował były prezydent.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej