Raport

#FabrykahejtuPO

Wałęsa przestrzega przed UFO i Putinem. „Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” [WIDEO]

– Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie – powiedział w Krośnie, podczas spotkania z mieszkańcami miasta, były prezydent Lech Wałęsa, przewidując atak UFO.

Wałęsa o LGBT: Nie mogą chodzić po mieście i bałamucić moje wnuki

– Nie mogą chodzić po mieście i bałamucić moje wnuki, to nie jest normalne – powiedział Lech Wałęsa, pytany o prawa mniejszości seksualnych. Były...

zobacz więcej

W Krośnie podczas spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego były prezydent Lech Wałęsa zwrócił uwagę na zagrożenia dla Ziemi ze strony cywilizacji zamieszkujących inne galaktyki.

– Na innych galaktykach są (cywilizacje) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej – powiedział i ostrzegł przed tym, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici.

– Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, „Co oni tu wyprawiają?” – mówił Wałęsa. – Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie – ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”.

Dlatego zdaniem Wałęsy „to też musimy wziąć pod uwagę” i „musimy się porozumieć”, ponieważ „już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza. I dochodziło do tego samego momentu, w którym my teraz jesteśmy i nie potrafili się porozumieć – mówił Wałęsa. Jak tłumaczył, wtedy pojawiał się ktoś taki jak obecnie Putin i ta cywilizacja upadała. – Wyciągnijmy z tego wnioski – zaapelował były prezydent.

Niedzielne wystąpienie Wałęsy skomentował m.in. historyk Sławomir Cenckiewicz. – Jak takie brednie wygadywał Wałęsa w PRL a czerwoni to nadawali w TVP, to mówili (i sam Wałęsa też), że to fałszywka, zmontowana taśma, fałszywa rozmowa. A on taki był, jest i będzie! Biedni Polacy, co mieli takiego Męża Opatrznościowego, biedni bardzo” – napisał w poście na Facebooku, gdzie zamieścił relację z wystąpienia byłego prezydenta.

źródło:
Zobacz więcej