Na otwarcie sezonu gnał przez Szczecin ponad 200 km/h [WIDEO]

24-latek został zatrzymany po tym, jak trzykrotnie przekroczył dozwoloną prędkość (fot. Policja zachodniopomorska)

Z prędkością 210 km/h pędził przez Szczecin motocyklista, którego rajd zarejestrował nieoznakowany radiowóz. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 140 km/h. Jak poinformowała policja, 24-latek nie miał odpowiedniej kategorii do prowadzenia pojazdu jednośladowego.

Policja zatrzymała dwie Bułgarki, które okradały turystów w Krakowie

Dzięki monitoringowi i reakcji ochroniarza w sklepie, policjanci zatrzymali dwie Bułgarki, które od kilku miesięcy okradały turystów w Krakowie. Do...

zobacz więcej

Pierwszego dnia wiosny rozpoczął się sezon motocyklowy. Ten dzień nie okazał się jednak szczęśliwy dla 24-letniego mężczyzny ze Szczecina. Pędził on swoim suzuki przez miasto, przekraczając trzykrotnie dozwoloną prędkość. Zamiast 70 pędził 210 km/h.

Rajd mężczyzny zarejestrował policyjny nieoznakowany radiowóz. 24–latek nie posiadał przy sobie dokumentu odpowiedniej kategorii do prowadzenia pojazdu jednośladowego. Nie miał też wykupionej polisy ubezpieczeniowej motoru – podała szczecińska policja.

Za te wszystkie przewinienia mundurowi nałożyli na kierującego cztery mandaty karne na łączną sumę 1350 zł i 11 pkt. karnych. Szczecinianin nie pojechał już dalej, jego motocykl został odholowany – poinformowali policjanci.

źródło:
Zobacz więcej