Ukradł złotą biżuterię wartą 40 tys. zł. Policja publikuje wizerunek sprawcy [WIDEO]

Katowiccy policjanci poszukują sprawcy kradzieży biżuterii. Mężczyzna wszedł do sklepu jubilerskiego i ukradł paletę ze złotą biżuterią o wartości ok. 40 tys. zł. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje wizerunek sprawcy i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Napad z siekierą w ręku. Mężczyzna zdemolował sklep jubilerski

Sprawca uzbrojony w siekierę wtargnął do sklepu jubilerskiego w centrum Lubawy w województwie warmińsko-mazurskim. – Było chwilę po otwarciu sklepu...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, kilkanaście minut po godz. 10. Jak informuje katowicka policja, do sklepu jubilerskiego przy ul. Mickiewicza w Katowicach wszedł mężczyzna i poprosił o pokazanie złotego pierścionka. Pracownica wyjęła na ladę paletę ze złotą biżuterią. Mężczyzna obejrzał pierścionek i go odłożył. Nagle złapał paletę z biżuterią i wybiegł ze sklepu. Wartość skradzionych ponad 60 pierścionków oszacowano na ok. 40 tys. zł.

Sprawca kradzieży został uchwycony na nagraniu z monitoringu. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, pod czynne całą dobę numery: 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112 albo mailowo na adres: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

źródło:
Zobacz więcej