RAPORT

Wojna na Ukrainie

Wiceprezes PSL porównał Kaczyńskiego do Hitlera. Nie przeprasza, pozdrawia „nienawistników”

Wiceprezes PSL Adam Struzik (fot. arch.PAP/Marcin Obara)
Wiceprezes PSL Adam Struzik (fot. arch.PAP/Marcin Obara)

„Nie będzie żadnych przeprosin” – oświadczył wiceprezes PSL Adam Struzik po tym, jak na swoim koncie na Twitterze udostępnił grafikę z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Chodzi o zdjęcie, do którego dorobiono kojarzący się jednoznacznie z Adolfem Hitlerem wąs. Struzik zapewnia, że nikogo nie obraził i pozdrawia tych, którym brakuje poczucia humoru.

Adam Struzik udostępnił skandaliczną grafikę porównującą prezesa PiS do Hitlera

Marszałek województwa mazowieckiego, wiceprezes PSL Adam Struzik, udostępnił na Twitterze grafikę porównującą Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa...

zobacz więcej

Przeróbkę zdjęcia Kaczyńskiego polityk usunął ze swojego Twittera po kilkunastu godzinach od jej udostępnienia. Wielu użytkowników domagało się od niego przeprosin.

Jednak Struzik nie zamierza przepraszać. „Pozdrawiam wszystkich nienawistników, ludzi zawziętych, oszczerców, kłamców, pogardliwców, wszystkich bez elementarnego poczucia humoru” – napisał wiceszef PSL.

Portal tvp.info zwrócił się do prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza o odniesienie się do wpisów Struzika. – Odsyłam do Adama Struzika. Tweet został usunięty – powtarzał kilkukrotnie polityk.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej