32-letni Francuz zniszczył sześć aut w Krakowie. Przyjechał na wypoczynek... [WIDEO]

Do zdarzenia doszło 13 marca (fot. KWP Kraków)

Krakowscy policjanci zatrzymali 32-letniego Francuza, który wracając z nocnej imprezy, niszczył zaparkowane samochody. Szkody oszacowano na 10 tys. złotych. Zatrzymany usłyszał zarzuty.

Ferrari ma usterkę, która grozi spaleniem auta. Firma zaprasza na darmowy serwis

2 tys. samochodów firmy Ferrari ma poważną usterkę, która grozi pożarem – podaje motoryzacja.interia.pl. Firma wezwała do serwisów właścicieli aut.

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło 13 marca bieżącego roku.

32-latek kopiący samochody został zauważony przez strażnika aresztu śledczego przy ul. Montelupich. Poinformował on policję, ale zanim patrol dotarł na miejsce, mężczyzna uciekł pozostawiając po sobie pięć aut z oderwanymi lusterkami.

Kilkanaście minut później uszkodził kolejne, tym razem w rejonie krakowskiego Kazimierza. Policjantów zaalarmował właściciel zdewastowanego auta, który przebudził się i ruszył w pogoń za sprawcą, jednocześnie dzwoniąc na policję.

W końcu mundurowi zatrzymali wandala. Mężczyzna po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Jak się okazało, przyjechał do Krakowa na krótki wypoczynek. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym w nadmiarze alkoholem.

32-latek zniszczył w sumie sześć samochodów. Ich właściciele oszacowali szkody na 10 tys. zł. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

źródło:
Zobacz więcej