RAPORT

Kampania 2020

Ojciec Leon Knabit: Nauczanie dzieci masturbacji to pedofilia

O. Leon Knabit wskazuje, że deprawacja dzieci to „kpina z etyki” (fot. Maxpixel)

Kolejny głos sprzeciwu przeciwko tzw. deklaracji LGBT. Propozycję krytykuje o. Leon Knabit OSB, były przeor opactwa w Tyńcu. „Jestem patronem przedszkola samorządowego nr 133 w Tyńcu. Wiem, co się szykuje; chodzi o nauczenie dzieci masturbacji, bo dziecko ma prawo do przyjemności płciowej. A to jest pedofilia” – dowodził we wpisie na swoim blogu.

„To przygotowanie ofiar dla pedofilów”. Protest rodziców przeciw Karcie LGBT+

– Trzeba to powiedzieć wprost. Te standardy edukacji seksualnej to przygotowanie ofiar dla pedofilów. I to właśnie szykują nam rządcy Warszawy....

zobacz więcej

Duchowny zwrócił uwagę, że takie praktyki są w Polsce karane. „Nie wiem, jak sobie poradzą moraliści i prawnicy” – przyznał kawaler Orderu Uśmiechu.

We wpisie na Facebooku o. Knabit ocenił, że działania grupy ludzi, która na „czołowych hasłach” stawia zabijanie dzieci nienarodzonych i deprawację dzieci, to nie jest polityka, a „kpiny z etyki”.

„Znawcy psychologii rozwojowej dziecka, a do tego wierzący w Boga, uważają, że przyjemność seksualną trzeba podporządkować głównemu jej celowi – rozmnażaniu się, a godność człowieka wymaga uszanowania jego strefy intymnej od najwcześniejszych lat” – przekonywał.

Podkreślił również, że czynne uświadamianie dzieci jest przestępstwem, pedofilią i w prawie polskim – na chwilę obecną – karane więzieniem. „Gdyby jednak administracyjnie wprowadzono Deklarację (LGBT – przyp. red.), jako powszechnie obowiązującą, byłaby to powtórka z administracyjnie wprowadzanego ateizmu w krajach komunistycznych. W konsekwencji należałoby wypuścić z więzień pedofilów, i jeszcze wypłacić odszkodowanie za to, że jako awangarda postępu byli prześladowani przez histerycznych homofobów” – ironizował o. Knabit.

źródło:
Zobacz więcej