Policja szuka mężczyzny podejrzanego o gwałty i kradzieże

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać policji (fot. mazowiecka.policja.gov.pl)

Radomscy policjanci poszukują Tomasza Kosika podejrzanego o gwałty i kradzieże. Sąd Okręgowy w Radomiu wydał Europejski Nakaz Aresztowania 40-letniego Tomasza Kosika.

Połamane żebra, pęknięta śledziona. 38-latek usłyszał zarzut zabójstwa matki

Prokuratura postawiła zarzut znęcania się nad matką oraz zabójstwa kobiety jej synowi Dariuszowi Januszowi R. Sekcja zwłok wykazała wiele obrażeń,...

zobacz więcej

Mężczyzna posługiwał się ostatnio dokumentami na nazwisko Tomasz Wójcik i przebywał w Bielsku Białej, gdzie pracował na budowach i w pizzerii. Jest poszukiwany od 2000 r.

Policja zwraca się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem.

Jednocześnie informuje, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego, należy zgłaszać pod numer 112 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu pod nr tel. 48 345 26 34.

źródło:
Zobacz więcej