Z Narwi wyłowiono zwłoki mężczyzny

Policja podała, że poszukiwania 53-latka zostały zakończone (fot. arch.PAP/Jakub Kaczmarczyk, zdjęcie ilustracyjne)

Ciało mężczyzny wyłowili z Narwi członkowie akcji poszukiwawczej, którzy szukali tam od poniedziałku 53-letniego mieszkańca Ostrołęki. Jak ustalił portal tvp.info to poszukiwany Franciszek D., pracownik urzędu miasta w Ostrołęce - ustalił portal tvp.info.

Podczas wędkowania znalazł w rzece zwłoki mężczyzny

Wędkarz odkrył w niedzielę zwłoki młodego mężczyzny w rzece Prosna w kaliskim Parku Miejskim. Na miejscu pracują policja oraz strażacy. Czynności...

zobacz więcej

Pływające w rzece zwłoki znalazła Państwowa Straż Rybacka około godz. 13.30. Odkrycia dokonano w Korczakach, 15 km od Ostrołęki.

Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce potwierdziła nam, że to zwłoki 53-letniego Franciszka D. Przy ciele znaleziono dowód osobisty oraz prawo jazdy, co znacznie przyśpieszyło potwierdzenie jego tożsamości.

Prokurator na razie nie chce mówić o przyczynach śmierci. Określi je zaplanowana wkrótce sekcja zwłok. – W tej chwili trwają przesłuchania świadków oraz żony mężczyzny – wyjaśnia rzeczniczka. Chodzi o to, by jak najszybciej wyjaśnić okoliczności śmierci Franciszka D. Lokalne media informowały, że poszukiwany mężczyzna to pracownik ratusza. .

– Mężczyzna ostatni raz widziany był obok mostu ostrołęckiego w poniedziałek około godz. 8 rano – mówi nam rzecznik policji w Ostrołęce. Poszukiwania ruszyły o godzinie 16.

Obok mostu znaleziono także teczkę należącą do mężczyzny.

źródło:
Zobacz więcej