RAPORT

Kampania 2020

Wyjątkowy prezent ślubny od zmarłej matki. „Zaczęłam płakać… Nie mogłam oddychać”

Emma została zaskoczona, kiedy otrzymała różowe zamszowe szpilki weselne, opatrzone wiadomością od matki (fot. Facebook/Lace and Love)

Matka Emmy z Leicestershire w Anglii chciała dać córce prezent ślubny, chociaż wiedziała, że przegra walkę z rakiem przed uroczystością. Wbrew tragicznym okolicznościom, udało jej się.

Chłopcu nie spodobały się gwiazdkowe prezenty. Wezwał policję

9-latek z Niemiec nie był zadowolony z gwiazdkowych prezentów, ponieważ nie odpowiadały one tym, o które prosił. Postanowił więc wezwać policję....

zobacz więcej

Emma zaręczyła się w 2016 r. Miała nadzieję, że jej matka będzie u jej boku podczas ślubu. Pomimo dzielnej walki ze zdiagnozowanym rakiem płuc, kobieta jednak zmarła w 2017 r. – na długo przed datą ślubu córki, wyznaczoną na sierpień 2019 r.

W tygodniu poprzedzającym uroczystość Emma została zaskoczona, kiedy otrzymała różowe zamszowe szpilki weselne. Buty zostały opłacone przez matkę.

„Chciałaś dostać ode mnie prezent na dzień ślubu. Twoje buty ślubne są moim prezentem dla ciebie” – głosi napis na obuwiu. „Mam nadzieję, że to magiczny dzień. Życzę ci dużo miłości i ściskam mocno, mama”.

38-letnia panna młoda mówi, że była przytłoczona emocjami.

– Zaczęłam płakać… Nie mogłam oddychać, nie mogłam mówić – mówiła Emma BBC. Sytuacja była szokiem również dla jej narzeczonego.Poinformowana przez lekarzy o tym, że zostało jej od jednego do dwóch lat życia matka Emmy zaczęła pisać listy do członków rodziny. Zmarła nagle, zanim zdążyła napisać list do córki.

– Nie dostałam listu, zabrakło jej czasu – mówi Emma. Jak dodaje, sytuacja jest dla niej tym bardziej wyjątkowa. Projektantka butów Amanda Weise powiedziała, że stworzenie specjalnych butów dla Emmy było warte dodatkowego wysiłku. Mama kobiety potajemnie skontaktowała się z nią, wyjaśniając, że nie będzie jej na ślubie córki, podaje BBC. Poprosiła o dodanie ukrytej wiadomości i zachowanie szczegółów przed Emmą.

– Jestem dumna, że mogę przekazać ten prezent Emmie i dać jej to, czego pragnęła jej mama – mówi Weise.

źródło:
Zobacz więcej