Bielan: Dzięki Rabiejowi wiemy, jak wyglądałyby rządy Koalicji Europejskiej

Jestem wdzięczny Pawłowi Rabiejowi. Dzięki niemu wiemy, jak naprawdę wyglądałyby rządy Koalicji Europejskiej – powiedział w programie „Gość Wiadomości” Adam Bielan. Dodał, że dziękuje wiceprezydentowi Warszawy za szczerość.

Rabiej: Najpierw wprowadzimy związki partnerskie, potem czas na adopcję dzieci

– Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej...

zobacz więcej

Adam Bielan odniósł się podczas programu do wypowiedzi Pawła Rabieja, dotyczących związków partnerskich i tzw. karty LGBT.

– Dzięki Pawłowi Rabiejowi wiemy, że tzw. karta LGBT czy też związki partnerskie są tylko pierwszym krokiem (…). Na końcu tej drogi są tzw. małżeństwa homoseksualne i co ważne, dzisiaj powiedział o tym w wywiadzie, adopcja dzieci przez małżeństwa homoseksualne – powiedział Bielan.

Bielan podziękował wiceprezydentowi Warszawy za szczerość. – To jeden z niewielu polityków z Koalicji Europejskiej, który szczerze mówi, jak będzie, gdyby PO z koalicjantami wygrała wybory – powiedział.

Wicemarszałek Senatu powiedział, że chciałby poznać stanowisko PSL w tej sprawie. Stronnictwo współtworzy KE. – Listy KE są teraz taką maszyną losującą. Można np. na Mazowszu zagłosować na Jarosława Kalinowskiego po to, żeby wybrać w Warszawie jakiegoś zwolennika tzw. małżeństw homoseksualnych – ocenił.
Bielan zauważył, że „ci wszyscy, którzy jeszcze kilka miesięcy temu demonstrowali na ulicach Warszawy w koszulkach »Konstytucja«, jednocześnie dzisiaj zapowiadają, że tę konstytucję chcą łamać. – Zapowiadają wprowadzenie postulatów, które są w jawnej sprzeczności z obecnie obowiązująca, polską konstytucją – oznajmił.

źródło:
Zobacz więcej