Pilot kupił pasażerom hamburgery, bo lot się opóźniał

Zamówienie zostało zrealizowane w pierwszej kolejności (fot. Pixabay/roobertoo)

Pilot linii Mesa Airlines postanowił wynagrodzić pasażerom i załodze oczekiwanie na wylot. Kupił im na lunch 70 hamburgerów.

Samolot zawrócił na lotnisko, bo pasażerka zapomniała... dziecka

Samolot saudyjskich linii lotniczych lecący do Malezji chwilę po starcie musiał zawrócić na lotnisko. Jedna z pasażerek zapomniała zabrać ze sobą...

zobacz więcej

Samolot miał ponad dwugodzinne opóźnienie przed wylotem z Międzynarodowego Lotniska w Tulsie w amerykańskim stanie Oklahoma. Pilot zidentyfikowany przez „The Houston Chronicle” jako kpt. Matthew Hoshor ocenił, że trzeba wynagrodzić pasażerom oczekiwanie i zamówił 70 hamburgerów z pobliskiego Fat Guy’s Burger Bar.

Przedstawiciel przewoźnika Jonathan Ornstein wskazał, że kpt. Hoshor to „świetny gość”. – Jesteśmy z niego dumni. Jego zachowanie wykraczało daleko poza zwykłą usługę przewozową. Mieć takiego pracownika to ogromna radość – podkreślił.

Lokalna telewizja KOKI skontaktowała się z pracownikiem baru, który zaprowiantował czekających pasażerów. Wskazał, że zamówienie zostało zrealizowane w pierwszej kolejności.źródło:
Zobacz więcej