RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Justin Bieber przyznaje się do problemów psychicznych. Prosi fanów o modlitwę

„Znalazłem się tu, robiąc rzeczy, z których nie byłem dumny” (fot. Kevin Mazur/WireImage)
„Znalazłem się tu, robiąc rzeczy, z których nie byłem dumny” (fot. Kevin Mazur/WireImage)

„Proszę, módlcie się za mnie” – tak Justin Bieber zwierza się swoim fanom na temat swojej depresji. Żonaty od września 2018 z Hailey Baldwin, artysta nie zwalczył swych demonów przeszłości.

Potajemny ślub gwiazdy pop. Bieber już nie jest do wzięcia

Miliony fanek na całym świecie są załamane. Gwiazdor muzyki pop oficjalnie potwierdził to, o czym media spekulowały od jakiegoś czasu – przyznał,...

zobacz więcej

Choć wydawało się, że pokonał wszystkie nałogi, 25-letni piosenkarz musi teraz walczyć z depresją. Dyskretnie sygnalizował swój stan w piosence „Love yourself”, ale teraz sam przerywa milczenie, aby porozmawiać o swojej chorobie. Na Instagramie poprosił swoich fanów, aby nadal wspierali go w tej trudnej próbie.

Pomimo miłości do Hailey Baldwin, Justin Bieber nie ma się dobrze. W rzeczywistości 25-latek wciąż zmaga się z depresją i usiłuje odzyskać równowagę. Chociaż bardzo niewiele przekazał o swoim stanie zdrowia, opowiedział o swojej chorobie fanom.

W podpisie do zdjęcia z 2016 roku, w którym pojawia się wraz z raperem Kanye Westem i swoim menedżerem Scooterem Braunem, Bieber napisał: „Chciałem tylko poinformować was trochę o tym, przez co przechodzę. Mam nadzieję, że to przemówi do was. Bardzo dużo walczę. Czuję się wyjątkowo nie na miejscu i dziwnie... Wciąż się regeneruję, więc nie martwię się. Ale chciałem tylko pomachać wam i poprosić was o modlitwę za mnie. Bóg jest wierny, a wasze modlitwy naprawdę mi pomagają. Dziękuję. Ten okres, kiedy stawiam czoła moim problemom, jest najbardziej ludzkim, jaki przeżyłem w swoim życiu”. Te słowa zaniepokoiły fanów, którzy mają nadzieję na szybką poprawę zdrowia wokalisty.

Bieber obrzucał dom sąsiada... jajkami?

Policyjni detektywi przeszukali dom gwiazdora muzyki pop Justina Biebera, niedaleko Los Angeles, szukając dowodów jego ewentualnego udziału w akcie...

zobacz więcej

Artysta jest wspierany przez psychologa, który zamieścił wiadomość na Instagramie na temat swojego podopiecznego. – To był dla niego ważny krok. Był trochę zdenerwowany, mówiąc o tym publicznie, ale wie również, że ten poziom uczciwości jest częścią sposobu na poprawę. Zdecydował, że nadszedł czas, aby o tym porozmawiać – powiedział amerykańskiemu magazynowi „People”.

Choć wokalista może bez wątpienia liczyć na wsparcie zespołu medycznego, który się nim opiekuje, Justinowi Bieberowi towarzyszy w drodze do uzdrowienia także Hailey Baldwin, z którą ożenił się we wrześniu 2018 roku. Nie od dzisiaj wiadomo, że zmagał się z uzależnieniami od seksu, narkotyków i alkoholu. – Znalazłem się tu, robiąc rzeczy, z których nie byłem dumny. Narkotyki postawiły ekran między mną a tym, co robiłem – wyznał Bieber.

Justin Drew Bieber to kanadyjski piosenkarz popowy/R&B, autor tekstów i aktor, laureat Nagrody Grammy (2015 r.) oraz Brit Awards (2016 r.). Jego kariera trwa już 10 lat. W 2008 Bieber został odkryty za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube przez Scootera Brauna, który został później jego menedżerem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej