RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Znany muzyk ranny w groźnym wypadku na Ursynowie

Oddział Zamknięty, gitara basowa Krzysztof Zawadka (L), wokal Krzysztof Jaryczewski (C), gitara Wojciech Łuczaj-Pogorzelski (P).  (fot. arch.PAP/Longin Wawrynkiewicz)
Oddział Zamknięty, gitara basowa Krzysztof Zawadka (L), wokal Krzysztof Jaryczewski (C), gitara Wojciech Łuczaj-Pogorzelski (P). (fot. arch.PAP/Longin Wawrynkiewicz)

W wypadku, do jakiego doszło wczesnym popołudniem na warszawskim Ursynowie, poszkodowany został Wojciech Łuczaj-Pogorzelski, lider zespołu Oddział Zamknięty – poinformował zespół na Facebooku. Na ul. Puławskiej na wysokości numeru 491 zderzyły się trzy auta; jedno dachowało.

Mikis Theodorakis, autor muzyki do „Greka Zorby”, po raz kolejny w szpitalu

Grecki kompozytor Mikis Theodorakis, autor ponad 1000 piosenek i muzyki filmowej, m.in. do „Greka Zorby”, przebywa od ponad tygodnia w prywatnej...

zobacz więcej

„Lider naszego zespołu Wojciech Łuczaj-Pogorzelski, uczestnik poszkodowany w dzisiejszym wypadku i przewieziony karetką do szpitala, jest pod dobrą opieką szpitala. Nic nie możemy więcej powiedzieć, trwają intensywne badania. Dziękujemy za wszystkim za już udzieloną pomoc” – napisali członkowie zespołu na swoim fanpage'u na Facebooku.

Do wypadku doszło około godz. 13 na ul. Puławskiej na odcinku między skrzyżowaniami z Kajakową i Bogatki.

– Zderzyły się tam trzy pojazdy: ciężarowy man, iveco i ford mustang – poinformowała podinspektor Magdalena Bieniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ford mustang dachował. Policja ustala okoliczności wypadku. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

źródło:

Zobacz więcej