Wygrał 273 mln dolarów, ale żona do niego nie wróci

Wygrana padła w loterii Mega Millions (fot. REUTERS/Jeenah Moon)

Amerykanka Eileen Murray nie planuje powrotu do swojego byłego męża Mike’a Weirsky’ego, który wygrał 273 mln dolarów w loterii Mega Millions. Jak deklaruje, nie zamierza się z nim w najbliższym czasie kontaktować. Sprawę opisał portal nypost.com.

Wygrał majątek na świątecznej loterii, zmarł trzy dni później

Emerytowany biznesmen z miasta Huesca wygrał w świątecznej loterii Gordo w Hiszpanii. Trzy dni później zmarł.

zobacz więcej

– Nie zmieniłam myślenia o nim dlatego, że ma te pieniądze – powiedziała 53-letnia Murray.

Podczas trwającego 15 lat małżeństwa, które zakończyło się rozwodem w październiku, Murray pracowała jako analityk finansowy. Jej mąż był wtedy bezrobotny. Jak mówi kobieta, wciąż wypłaca mu pieniądze i nie ma zamiaru żądać od niego zwrotu.

– Mam swoje zasady moralne. Wiem, jak zarobiłam wszystko co mam – mówi Murray.

Murray nie zdradziła, jakie były przyczyny rozpadu małżeństwa. Nie sądzi, by były mąż bezpośrednio zaoferował jej pieniądze, ale ma nadzieję, że „zrobi to, co trzeba”. Zapytana o szczegóły, odpowiedziała: „Pomyślcie o tym. Jak długo pracowałam? Jak długo go wspierałam? Musiałam dać mu dużo pieniędzy w trakcie rozwodu”.

– Sami powiedzcie mi, co jest moralne w takiej sytuacji – mówi. Eileen Murray uważa, że jej były mąż będzie wspierał rodzinę i może dać trochę pieniędzy na organizacje działające na rzecz zwierząt.

Choć Weirsky stwierdził na konferencji prasowej, że rozmawiał z Murray w czwartek, ona zaprzecza temu. Jak powiedziała, nie dzwoniła do niego i nie planuje rozmawiać z nim w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

– Życzę mu naprawdę dobrze, choć wiem, że on w to nie wierzy. Chciałabym, by otaczał się dobrymi ludźmi – dodaje.

źródło:
Zobacz więcej