RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Tragiczna śmierć reprezentanta Polski. Dawid Jakubowski nie żyje

„Dawid jechał swoim volkswagenem i jak wynika z ustaleń policyjnych wypadł z drogi i dachował” (fot. PAP/Piotr Polak)

19-letni piłkarz ręczny Piotrkowianina Piotrków Tryb. Dawid Jakubowski zginął w wypadku samochodowym. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Jacentów w woj. świętokrzyskim.

Tragiczny w skutkach pościg pod Warszawą. Dwie osoby nie żyją

W Ołtarzewie (woj. mazowieckie) kierowca BMW starał się uciec policji. W trakcie pościgu wypadł z jezdni i wjechał w drzewo. Śmierć poniósł on sam...

zobacz więcej

O śmierci młodzieżowego reprezentanta Polski klub z Piotrkowa Tryb. poinformował na swojej stronie internetowej.

– Nie żyje nasz obrotowy Dawid Jakubowski. Zginął w niedzielę rano w miejscowości Jacentów w gminie Radoszyce. Dawid jechał swoim volkswagenem i jak wynika z ustaleń policyjnych wypadł z drogi, dachował i wpadł do rzeki Czarnej. Niestety nie zdołał się uratować – poinformowano.

Informację o pojeździe, którego koła wystawały nad powierzchnię wody, przekazał policji po godz. 7 przejeżdżający w pobliżu rowerzysta.

– Wstępnie ustalono, że kierowca volkswagena jechał drogą lokalną, w kierunku drogi krajowej nr 74. Dojeżdżając do skrzyżowania, gdzie jest ostry zakręt, kierowca zjechał na lewy pas, a następnie z wysokiej skarpy zjechał w dół do rzeki, gdzie pojazd dachował – wyjaśnił Piotr Przygodzki z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Jakubowski do piotrkowskiej drużyny dołączył przed obecnym sezonem. Wystąpił w dwóch meczach ekstraklasy, w których zdobył trzy gole. Był wychowankiem KSSPR Końskie, reprezentantem Polski juniorów, uczestnikiem mistrzostw Europy 2018 w tej kategorii wiekowej.

źródło:

Zobacz więcej