RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tajemnicza śmierć cenionej amerykańskiej aktorki. Miała 44 lata

Nicole Sheridan miała 44 lata (fot. Paul Archuleta/Getty Images)
Nicole Sheridan miała 44 lata (fot. Paul Archuleta/Getty Images)

W wieku 44 lat zmarła amerykańska aktorka Lisa Sheridan, znana m.in. z serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Tragiczną informację potwierdził menedżer artystki Mitch Clem.

Etatowy gangster nie żyje. Grał w „Kasynie” i innych kasowych filmach

W wieku 72 lat zmarł Vinny Vella. Amerykański aktor zasłynął rolami gangsterów. Zagrał m.in. w filmie „Kasyno”. Był też cenionym komikiem.

zobacz więcej

Lisa Sheridan zmarła w swoim domu w Nowym Orleanie. Jej ciało znaleziono 25 lutego, ale dopiero po trzech dniach podano informację o jej śmierci. „Bardzo kochaliśmy Lisę i jesteśmy zdruzgotani wiadomością o jej śmiercią” – poinformował Clem.

Przyczyna zgonu aktorki nie jest znana. Media spekulują, że mogła popełnić samobójstwo. Menedżer zaprzeczył tym pogłoskom. „Rodzina jest pewna, że Lisa nie odebrała sobie życia. Takie sugestie są w stu procentach nieprawdziwe” – uciął spekulacje.

Lisa Sheridan znana była szczególnie z ról w serialach. Występowała m.in. w „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, pojawiała się też w takich produkcjach jak „Detektyw Monk” czy „Journeyman podróżnik w czasie”. Jeżeli chodzi o filmy, w ubiegłym roku wystąpiła w niezależnej produkcji „Strange Nature”.źródło:
Zobacz więcej