RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Świerzyński: Byłem molestowany przez dwie osoby z kręgu PO

Sławomir Świerzyński zrezygnował z członkostwa w PSL (fot. FB/Bayer Full)
Sławomir Świerzyński zrezygnował z członkostwa w PSL (fot. FB/Bayer Full)

- Prezydent Warszawy zaczyna wprowadzać genderową zabawę do przedszkoli i szkół i uważa, że będzie pięknie. No nie będzie pięknie, bo jak się ojcowie obudzą, to taka mowa nienawiści, jaką mieliśmy w Gdańsku, może się powtórzyć – ocenił w telewizji Polsat Sławomir Świerzyński, lider Bayer Full i były polityk PSL. Zdradził też przyczyny swojej wrogości do homoseksualizmu.

Lider Bayer Full: Koalicja Europejska to Targowica. Wiceszef PSL: Świerzyński gra dla PiS

Koalicja Europejska to Targowica; spisek przeciw reformom w Polsce - ocenił lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński, który zapowiedział, że...

zobacz więcej

W przeszłości Świerzyński wyznał w programie „Skandaliści”, że gdy był dzieckiem, na koloniach padł ofiarą molestowania. Wskazał, że został skrzywdzony przez „zły dotyk”. To sprawiło, że jest wrogiem homoseksualizmu.

Wokalista disco polo był pytany, kto go skrzywdził. Odpowiedział, że „dwie osoby z kręgu Platformy Obywatelskiej”. – Ja nie będę wystawiał tych osób na świecznik, bo ja nie chcę tym ludziom zrobić krzywdy – zaznaczył.

Jak dodał, widział ich „w kręgu spotkań PO”. Dopytywany, czy są to politycy tej partii, odparł, że „obecnie nie”. – To są starsi panowie – powiedział. Na pytanie, czy byli politykami PO, odpowiedział: „Myślę, że nie, ale zawsze byli blisko”.

We wtorek Świerzyński zrezygnował z członkostwa w PSL w proteście przeciwko dołączeniu przez Ludowców do Koalicji Europejskiej. „Nowe PSL zapomniało, że w opozycji nie ma koalicji. W tym tygodniu podejmę decyzję, czy zostaję w PSL. Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia, której hymnem jest Rota, idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców” – napisał na Facebooku.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej