RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Medalistka olimpijska przeciwna Karcie LGBT plus. „Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?”

Zofia Klepacka skrytykowała pomysł wprowadzania ułatwień dla środowisk LGBT (fot. arch. PAP/Tomasz Gzell)
Zofia Klepacka skrytykowała pomysł wprowadzania ułatwień dla środowisk LGBT (fot. arch. PAP/Tomasz Gzell)

„Mówię kategorycznie NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski” – napisała na Facebooku windsurferka Zofia Klepacka, odnosząc się do wprowadzenia przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego ułatwień dla środowisk LGBT. Wpis był jednak kilkukrotnie usuwany przez administrację portalu.

Patryk Jaki o karcie LGBT w Warszawie: To wprowadzanie deprawacji do szkół

Były kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki zapowiada protesty przeciwko ułatwieniom dla środowisk LGBT wprowadzanym przez obecnego włodarza...

zobacz więcej

Prezydent stolicy podpisał Kartę LGBT plus, w której znajdują się postulaty dotyczące m.in. bezpieczeństwa i edukacji antydyskryminacyjnej w szkołach. Pomysł ten skrytykowali eksperci z Instytutu Ordo Iuris oraz kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta miasta w ubiegłorocznych wyborach samorządowych Patryk Jaki.

Do przeciwników polityki władz Warszawy dołączyła brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Londynie Zofia Klepacka.

„Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się… Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?” – zwróciła uwagę na Facebooku windsurferka. Jej post został jednak usunięty. Jak podkreśliła w następnym wpisie, niejednokrotnie.

„Przed chwilą po raz kolejny Fb usunął mój post. Pamiętajcie jedno!!! Dobro ze złem Zawsze Zwycięży!!! Na Pohybel....” – zaznaczyła.

Usunięty wpis Klepackiej udostępniła na Twitterze Magdalena Korzekwa-Kaliszuk.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej