PKO BP wprowadza karty debetowe z wizerunkami klubów Ekstraklasy

PKO BP jest partnerem głównym polskiej ekstraklasy (fot. Materiały prasowe)

Karty z wyeksponowanymi herbami klubów Ekstraklasy od 22 lutego są do nabycia dla klientów PKO Banku Polskiego; to jedyny taki produkt na rynku – poinformował bank.

PKO BP najodporniejszym bankiem na potencjalny kryzys w Europie

PKO Bank Polski okazał się najodporniejszy na negatywne scenariusze makroekonomiczne w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez...

zobacz więcej

Jak wskazano w komunikacie, każdy z klientów PKO Banku Polskiego będzie mógł zamówić kartę z herbem własnego ulubionego klubu Ekstraklasy. Do akcji włączyły się: Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin i Zagłębie Sosnowiec.

„Będąc oficjalnym partnerem rozgrywek, wprowadzamy rozwiązanie, które sprawi, że nasi klienci będą mogli cieszyć się spersonalizowanymi produktami dostosowanymi do ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu karta płatnicza PKO BP stanie się czymś więcej dla kibiców Ekstraklasy i nabierze osobistego charakteru” – zaznaczył cytowany w komunikacie dyrektor ds. marketingu sportowego banku Mariusz Chłopik.

Jak wyjaśnił dyrektor departamentu komunikacji, marketingu i sprzedaży Ekstraklasy S.A. Marcin Mikucki, wprowadzenie kart to kolejny krok „do maksymalnego rozwoju partnerskiej współpracy biznesowej między Ekstraklasą, a PKO BP”.

Zaznaczył, że karta z herbem daje możliwość „nowoczesnej i bardziej powszechnej identyfikacji kibiców z ich ukochanym klubem”. „To również naturalna i skuteczna promocja rozgrywek, dzięki której klienci PKO Banku Polskiego staną się ambasadorami zarówno swojego klubu, Ekstraklasy jak i całej polskiej piłki nożnej” – ocenił.

W najbliższym czasie, jak informuje PKO BP, planowane są „kolejne udogodnienia dla kibiców, którzy zamówią kartę”. Bank zapowiada wprowadzenie dla swych klientów, jak i fanów Ekstraklasy inne produkty, „których koncepcja jest obecnie w trakcie opracowywania”. Jak przypomina PKO BP, w portfelach klientów banku znajduje się blisko 9 mln kart płatniczych.

Od sezonu 2018/19 PKO BP zyskał status partnera głównego Ekstraklasy S.A. W ramach podpisanej umowy logotyp największego polskiego banku jest obecny na koszulkach 16 drużyn, na wszystkich stadionach oraz w transmisjach z meczów.



źródło:

Zobacz więcej