RAPORT

Demaskujemy fake newsy

Nie żyje uczestnik programu „Sanatorium miłości”. Miał 67 lat

Sympatią darzyli go internauci oraz uczestnicy produkcji (fot. TVP)

Przykra wiadomość dla wszystkich widzów programu „Sanatorium miłości”. We wtorek zmarł Cezary Mocek, jeden z bohaterów programu, miał 67 lat. Mężczyzna przebywał w szpitalu z powodu zapalenia płuc.

„Każda z miłości, która nas w życiu spotkała, jest w nas wydrukowana już na stałe”

Postrzegam bycie swatką jako osoba, która ma szansą, sposobność i przyjemność bycia obecną przy momentach najważniejszych dla dwojga ludzi –...

zobacz więcej

Informacja o śmierci mężczyzny pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

„Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu Sanatorium Miłości. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym” – napisano w komunikacie.

„To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary...”.

źródło:
Zobacz więcej