RAPORT

Demaskujemy fake newsy

Księżna, ikona mody, siostra Jaqueline Kennedy. Zmarła Caroline Lee Radziwiłł

Siostry Jaqueline (L) i Caroline w maju 1965 roku (fot. Albert McCabe/Express/Getty Images)

Caroline Lee Radziwiłł, młodsza siostra Jaqueline Kennedy, znana z równie wielkiej urody, jak żona amerykańskiego prezydenta, zmarła w piątek w wieku 85 lat. Przez lata nie schodziła z list najlepiej ubranych kobiet świata.

Stworzył małą czarną, ubierał Jacqueline Kennedy i Audrey Hepburn

Nie żyje jeden z legendarnych twórców haute couture. Hubert de Givenchy, francuski arystokrata i projektant mody zmarł w sobotę, w wieku 91 –...

zobacz więcej

Lee Radziwiłł zmarła w Nowym Jorku, z przyczyn naturalnych – lat – poinformowała jej córka, Anna Christine Radziwiłł. Trzykrotnie wychodziła za mąż. Pierwszy raz w 1953 roku za Michaela Canfielda, z którym rozwiodła się po sześciu latach. W 1959 roku poślubiła polskiego księcia Stanisława Albrechta Radziwiłła. Rozwiedli się w 1974 roku. Z tego związku pochodzą syn Anthony i córka Anna Christine. Lee Radziwiłł wyszła ponownie za mąż w 1988 roku, za reżysera i choreografa Herberta Rossa, ale także to małżeństwo zakończyło się rozwodem, w 2001 roku. Obracała się w kręgach arystokracji i celebrytów, właścicieli domów mody i znanych artystów. Do jej przyjaciół należeli m.in. Andy Warhol, Rudolf Nurejew i Truman Capote.źródło:

Zobacz więcej