Raport

Epidemia koronawirusa

Striptizerki ukradły policjantowi broń służbową

Melissa Dacier i Neish Rivera szybko zostały zatrzymane (fot. Pexels/Pawtucket Police)

Funkcjonariusz bostońskiej policji został zawieszony po tym, jak dwie striptizerki ukradły mu z auta broń służbową. Kobiety zostały aresztowane, a pistolet odzyskano.

Ukradł plecak, a w nim broń policjanta. Zatrzymano złodzieja

Po nocnej akcji poszukiwawczej policja odnalazła służbową broń utraconą przez jednego z policjantów. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend. Policja z Pawtucket na przedmieściach Providence, stolicy stanu Rhode Island, poinformowała, że funkcjonariusz umówił się po służbie przez internet z 25-letnią Neish Riverą. Dołączyła do nich 22-letnia Melissa Dacier. We trójkę poszli do klubu ze striptizem Cadillac Lounge.

Później policjant i dwie striptizerki przenieśli się do hotelu Hampton Inn. Jak relacjonują lokalne media, Dacier poprosiła o ładowarkę do telefonu i funkcjonariusz dał jej klucze do swojego samochodu, gdzie znajdowało się urządzenie.

Tancerka szybko wróciła, ale zaraz ponownie wyszła, żeby porozmawiać przez telefon. Po chwili dołączyła do niej koleżanka. Gdy długo nie wracały, funkcjonariusz poszedł ich szukać. W końcu zawiedziony nieudaną randką udał się do swojego auta i odkrył, że ze schowka na rękawiczki zginął mu pistolet. Wprawdzie schowek był zamknięty na klucz, ale ten leżał w uchwycie na napoje.

Policjant zgłosił kradzież broni i podał tożsamość potencjalnych złodziejek. Kobiety zostały zatrzymane kilka godzin później. Niefortunny mundurowy, którego nazwiska nie podano, został zawieszony na czas śledztwa.

Media wskazują, że Rivera miała postawione zarzuty za prostytucję, zaś Dacier odpowiadała natomiast wcześniej za napaść.

źródło:
Zobacz więcej